1. ročník velikonočního turnaje

V neděli  24.4. 2011 se konal v Dětřichově na malém sále 1. ročník velikonočního turnaje, zúčastnilo se ho celkem 25 hráčů z celého libereckého kraje,  někteří věrní k nám přijeli i z větší dálky. Možná díky zvolenému datu se nezúčastnilo očekávaných 32 hráčů, přesto byla účast velmi slušná. Samozřejmě nechyběla dobrá nálada a výborné nasazení všech borců od výborně hrajících neregistrovaných (viz .3 místo Jaroslava Prokůpka) až po vyšší výkonnostní stupně. Celková výborná  atmosféra byla podpořena výborným bufetem kde nechyběl již tradiční gulášek od Pepy Pričinského a domácí klobásky od naší patronky Lenky z restaurace U Papriček. Hrálo se opět systémem na dvě porážky, na dva vítězné sety.

Na cekovém 4. místě se umístil dobře hrající Karel Viták (OP1) z České Kamenice, 3. místo vybojoval Jaroslav Prokůpek (neregistrovaný) no a do finále se probojovali celkem překvapivě Josef Obešlo st (div.). a Pavel Gireth (2.l.), oba z SKST Liberec. Oba borci na sebe narazili dvakrát, předvedli oku lahodící podívanou. Oba duely vyhrál opět překvapivě i když ne uplně lehce Pavel Gireth, který se stal vítězem turnaje.

Děkujeme tedy ještě jednou všem zúčastněným, našim sponzorům a doufáme, že se ještě letos setkáme na další akci v Dětřichově.

Fotky od Martiny Karatsioli najdete v rubrice Fotogalerie a další ještě  na tomto linku:  marholt.rajce.net/Pinec_Detrichov_24.4.2011 za které děkujeme účastníkovi turnaje Davidovi Marholtovi z Liberce.

 

ZB